Корзина
166 отзывов
14 лет на оздоровительном рынке Украины!

Чайний напій Янсінь

 Чайний напій Янсінь, фото 2  Чайний напій Янсінь, фото 3

500 грн.

В наличии
Перезвоните мне
Чайний напій Янсінь
Чайний напій Янсінь
500 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380506107493
 • +380672911155
 • +380 показать номер +380506107493
 • +380672911155
 • Контакты
  • Телефон:
   +380506107493
   +380672911155
  • Контактное лицо:
   Ольга
  • Адрес:
   Киев, Украина
  • Email:
   fitozdorov98@gmail.com
 • Условия возврата и обмена
  
  
  

Чайний напій «Янсінь»

Живлення серця, заспокоєння нервів, поліпшення провідності меридіанів і кровоносних судин, нормалізація кров'яного тиску.

Опис продукції

Для виробництва чайного напою «Янсінь» ретельно відібрано високоякісну лікарську сировину китайської медицини: кіностема п'ятилистна шавлія червонокоренева, ецзяотен (серцевий заспокійливий препарат із стебел горця багатоколірного), порія кокосовидна (гриб Фулін), родіола рожева та ін. Завдяки новітнім технологіям ефективно зберігаються різноманітні натуральні активні речовини лікарської сировини, які, впливаючи на серцеву пульсацію і кровоносні судини, ефективно живлять серце, заспокоюють нерви, розчиняють застій крові, відновлюють прохідність кровоносних судин, сприяють прохідності судин шляхом стимулювання життєвої діяльності і знижують кров'яний тиск.

Головний склад: кіностема п'ятилистна, шавлія червонокоренева, ецзяотен (серцевий заспокійливий препарат із стебел горця багатоколірного), порія кокосовидна, родіола рожева.

Рівномірно солодкий і гіркий смак родіоли рожевої, проникаючи в меридіан серця, поповнює початкове Ци і активізує кровообіг, є помічними ліками для лікування недостатності дихання і болей в області грудей і серця, застоїв крові, інсульту і геміплегіі. Кіностема п'ятилистна з солодким і гірким смаком також діє на меридіан серця, заспокоює нервову систему, знижує і нормалізує тиск крові. Шавлія червонокоренева з гірким смаком також діє на меридіан серця, усуває застій, знімає біль, усуває занепокоєння, поповнює кров, заспокоює душу. Ецзяотен покращує провідність судин, укріпляє їх; родіола рожева розчиняти застій крові, сприяє прохідності судин шляхом стимулювання життєвої діяльності, знижує тиск крові, ефективно лікує безсоння. Порія кокосовидна за характером тепла, полегшує і знімає розумову напругу. П'ять лікарських речовин взаємодіють і досягають ефекту живлення серця, заспокоєння нервів, розчинення застою крові, зміцнення прохідності судин шляхом стимулювання життєвої діяльності, зниження і нормалізацію тиску крові.

 

Унікальний вплив

1. Живить серце і заспокоює нерви, поповнює енергією, активізує серце і мозок, полегшує стан при неврастенії, безсонні, ослабленні пам'яті, втоми та інших симптомах нездужання.

2. Розчиняє застій крові, сприяє прохідності судин шляхом стимулювання життєвої діяльності, запобігає формуванню тромбів, посилює скорочення міокарда, покращує кровообіг в міокарді, розширює периферичні судини, запобігає серцевим захворюванням.

3. Знижує тиск і ліпідний вміст крові, полегшує навантаження на судини серця і мозку, лікує і оберігає від серцево-судинних захворювань.

Показання до застосування

1. Профілактика та допоміжна терапія серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань.

2. Гіпертонія, гіперліпемія і ослаблення імунітету.

3. Стан «передхвороби» і повсякденне оздоровлення.

Спосіб застосування: 1-2 рази на день по одному пакетику заварити водою 80-90°, дати настоятися 3-5 хв. Найкраще вміст пакету запарити у термосі 1 літрою води  і протягом дня напивати! Для лікування підшлункової – пити за 15-20 хв. До прийому їжі. 

Особливі вказівки: при вагітності використовувати з обережністю.

Форма випуску: 30 шт. / 2 гр.

 • Цена: 500 грн.