Корзина
168 отзывов
14 лет на оздоровительном рынке Украины!

Чайний напій Цяньпі

 Чайний напій Цяньпі, фото 2  Чайний напій Цяньпі, фото 3

500 грн.

В наличии
Перезвоните мне
Чайний напій Цяньпі
Чайний напій Цяньпі
500 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380506107493
 • +380672911155
 • +380 показать номер +380506107493
 • +380672911155
 • Контакты
  • Телефон:
   +380506107493
   +380672911155
  • Контактное лицо:
   Ольга
  • Адрес:
   Киев, Украина
  • Email:
   fitozdorov98@gmail.com
 • Условия возврата и обмена
  
  
  

Чайний напій «Цзяньпі»

Зміцнення селезінки, усунення вологості, усунення порушення процесів травлення і «вздуття» шлунку.

Опис продукції

Для виробництва чайного напою «Цзяньпі» ретельно відібрані високоякісні лікарські речовини китайської медицини: квасоля шпорцева, обсмажений висушений саньсянь (складається з трьох традиційних ліків: висушені пророщені зерна ячменю, обсмажені до темно-коричневого кольору; зрілі плоди глоду, підсмажені до буро-коричневого кольору, але жовто-бурі всередині; обсмажені висушені китайські лікарські дріжджі з пшениці, квасолі і мигдалю), многоколоснік зморшкуватий, цедра, атрактіліс китайська та ін. Завдяки технології високої складності ефективно зберігаються різноманітні натуральні активні речовини лікарської сировини, які, впливаючи на селезінку, зміцнюють її, знижують вологість, знижують Ци, усувають порушення процесів травлення шлунку, посилюють сечовиділення, розсмоктують набряки.

головний склад: Квасоля шпорцевая, обсмажений висушений Саньсянь, многоколоснік зморшкуватий, цедра, атрактіліс китайський. 

Обсмажений висушений Саньсянь у складі чаю складається з 3-х лікарських речовин: висушені пророслі зерна ячменю, обсмажені до темно-коричневого кольору, сприяють засвоєнню крохмалистих продуктів харчування; зрілі плоди глоду перістонадрезанние, підсмажені до буро-коричневого кольору, сприяють лікуванню порушення процесів травлення шлунка, викликаних надлишком харчових жирів; обсмажені висушені лікарські дріжджі - сприяють засвоєнню продуктів з рису і борошна. Обсмажений висушений Саньсянь, що складається з вищевказаних 3-х ліків зміцнює селезінку і сприяє травленню. Многоколоснік зморшкуватий з гострим смаком діє на меридіан селезінки, може перетворити вогкість, сприяє руху Ци в селезінці, нормалізує функцію шлунка і зупиняє блювоту. Квасоля шпорцева сприяє сечовипусканню, усуває набряки, нейтралізує дію токсинів і очищає організм від продуктів, які утворились під час запальних процесів у організмі. Атрактіліс китайський осушує вогкість, зміцнює селезінку, виганяє внутрішній холод. Цедра регулює Ци, зміцнює селезінку, гармонізує різні ліки, що дозволяє рецепту отримати найкращий результат. Спільний вплив 5-ти видів лікарських речовин ефективно зміцнюють селезінку, знижують вологість, усувають порушення травлення и вздуття шлунка.

Унікальнвй вплив:

1. Зміцнює селезінку, знижує вологість, зменшує депресію і регулює Ци, відновлює здатність засвоєння поживних речовин і виділення метаболітів, знімає застій в кишечнику і шлунку, вздуття живота, запор і т.д.

2. Розсіює відчуття повноти у животі, усуває скупчення їжі, застій Ци, нетравлення шлунка, затримку циркуляції Ци, вздуття у грудній та черевній області та інші симптоми.

3. Зміцнює селезінку і Ци, підсилює сечовиділення, розсмоктує набряки, знімає нездорову повноту і набряки нижніх кінцівок, викликані порушенням функції селезінки і шлунку.

Показання до застосування

1. Рекомендується людям, у повсякденному харчуванні яких переважають масло, жири та м'ясні продукти.

2. Рекомендується людям, у яких слабка селезінка і шлунок, застій у кишечнику і шлунку, вздуття живота, запор, нездорова повнота і набряки.

3. Рекомендується людям, що страждають екземою, ліпомами та іншими шкіряними хворобами.

4. Рекомендується людям, які перебувають у стані «передхвороби», які потребують повсякденного оздоровлення.

Спосіб застосування: 1-2 рази на день по одному пакетику заварити водою 80-90°, дати настоятися 3-5 хв. Найкраще вміст пакету запарити у термосі 1 літрою води  і протягом дня напивати! Для лікування підшлункової – пити за 15-20 хв. До прийому їжі.

Особливі вказівки: при вагітності використовувати з обережністю.

Форма випуску: 30 шт. / 2 гр.

 • Цена: 500 грн.