Корзина
166 отзывов
14 лет на оздоровительном рынке Украины!

Чайний напій ХУГАНЬ

 Чайний напій ХУГАНЬ, фото 2

500 грн.

В наличии
Перезвоните мне
Чайний напій ХУГАНЬ
Чайний напій ХУГАНЬ
500 грн.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380506107493
 • +380672911155
 • +380 показать номер +380506107493
 • +380672911155
 • Контакты
  • Телефон:
   +380506107493
   +380672911155
  • Контактное лицо:
   Ольга
  • Адрес:
   Киев, Украина
  • Email:
   fitozdorov98@gmail.com
 • Условия возврата и обмена
  
  
  

Чайний напій «Хугань»

Очищення печінки, зняття стану пригніченості, живлення печінки необхідними їй мікроелементами, нейтралізація токсинів

Опис продукції

Для виробництва чайного напою «Хугань» ретельно відібрано у необхідних  пропорціях високоякісну лікарську сировину китайської медицини: Абрус молитовний, півонія молочноквіткова, горець багатоквітковий, полин волохата, лакричник та ін. Завдяки новітнім технологіям ефективно зберігаються різноманітні натуральні активні речовини лікарської сировини, які, впливаючи на печінку, очищають її, знімають застій, живлять і захищають печінку, очищають її від токсинів. Чай дуже корисний для печінки, селезінки і шлунку.

Основний склад: Абрус молитовний, оцет півонії молочноквіткової, оброблений корінь горця багатоквіткового, тибетська полин волосоподібна, підсушений на вогні лакричник.

Тибетська полин волосоподібна зростає на території Китаю на Цинхай-Тибетському нагір'ї, є однією з восьми найцінніших лікарських трав тибетської медицини і має довгу історію застосування, це чудодійні ліки тибетців для лікування різних захворювань печінки. Терпкий і гіркий на смак, цей препарат тибетської медицини є «ліками-міністром», що підсилює дію основного препарату, впливаючи на патогенний фактор або основні симптоми і грає головну роль у лікуванні симптоматичного гепатиту, цирозу печінки, асциту печінки, холециститу, гострого гепатиту (жовтянки). Півонія молочноквіткова має гірко-кислий смак, здатний охолоджувати, допомагає при малокрів'ї, розм'якшує і заспокоює печінку, вгамовує біль, підтримує Інь, забирає піт і т.д. Згідно теорії китайської медицини, кислота спочатку входить в печінку, тому рецепт приготування полягає в змочуванні рисовим оцтом півонії молочноквіткової, а потім просушуванні на повільному вогні, що підвищує дію розм'якшення і захисту печінки. Відповідно до теорії П'яти першоелементів нирки відносяться до елементу Вода, печінка відноситься до елементу Дерево, і Вода породжує Дерево, так що якщо захищати печінку при підживленні нирок, то результат буде більш ефективний. А оброблений корінь горця багатоквіткового поєднує в собі дію підживлення печінки і нирок. Підсушений біля вогню лакричник солодкий і теплий за характером, здатний координувати всі лікарські речовини, що дозволяє рецептурі отримати кращий результат.

Оздоровчі властивості:

1. Знижує печінковий вогонь (жар печінки), очищує печінку від токсинів, живить і захищає печінку, покращує функціонування печінки, стимулює відновлення клітин печінки, посилює здатність печінки нейтралізувати токсини.

2. Значно захищає і живить печінку, ослаблену і пошкоджену в результаті зловживання алкоголем або тривалим прийомом сильнодіючих ліків, виводить токсини, що накопичилися.

3. Відновлює життєву енергію печінки, посилює функцію жирового обміну в печінці, підвищує імунітет, знижує рівень холестерину і ліпідів крові.

Показання до застосування

1. Рекомендується людям, які вживають тютюн і алкоголь, а також тим, хто тривало приймає гіпотензивні засоби і різні лікарські препарати для лікування серцево-судинних і церебро-васкулярних захворювань.

2. Рекомендується людям, які хворіють алкогольною, жировою інфільтрацією печінки і різними гепатитами.

3. Рекомендується людям, які перебувають у стані «передхвороби», потребують повсякденного оздоровлення і тим, хто хоче захиститися від захворювань печінки.

Спосіб застосування: 1-2 рази на день по одному пакетику заварити водою 80-90°, дати настоятися 3-5 хв. Рекомендуємо ! Вміст 1 пакету чаю зранку висипати у термос і запарити 1 л гарячої води 80-90°, напивати протягом дня, останній прийом напою здійснити краще перед сном.

Особливі вказівки: при вагітності використовувати з обережністю.

Форма випуску: 30 шт. / 2 гр.

 • Цена: 500 грн.