Корзина
103 отзыва

Колаген – ваше здоров’я і молодість

Колаген – ваше здоров’я і молодість
У чому корисність колагену і як вибрати найефективніший з різноманіття пропозицій..

03.02.17

З кожним днем продукція «для здоров’я” робиться дедалі затребуваною серед українських споживачів. На тлі критичного становища вітчизняної медицини, шаленого ритму життя через завантаженість на роботі і різноманіття стресів ми змушені самостійно шукати шляхи до здорового життя. Колаген – один з лідерів комплексного оздоровлення організму у багатьох країнах світу, особливо у Японії, яка багато років є першою серед країн-довгожителів. Цей препарат набуває дедалі більшої популярності у нашій країні.

У чому корисність колагену і як вибрати найефективніший з різноманіття пропозицій.

Колаген становить 30% білку у нашому організмі. Він міститься у шкірі, суглобах, зубах, кістках, хрящах і кровоносних судинах. У складі шкіри частка колагену досягає 70% білку і допомагає її зберегти еластичною та гладенькою. У перекладі слово “колаген” означає клей. З двадцяти пяти років сповільнюється утворення колагену в організмі, а до сорока практично зупиняється. Це проявляється, у першу чергу, у появі зморшок, обвисанні шкіри, ослабленні нігтів, волосся, а також проблемах з кістково-мязевими тканинами. Оскільки з продуктами харчування колаген практично не засвоюється, учені на протязі багатьох років працюють над його вилученням з рослин, тварин і шкіри риб. На сьогодні найкориснішим вважається саме рибний колаген, оскільки його пептиди максимально спорідненні людському організму і легкі для засвоєння..

Колаген – один з найефективніших препаратів не лише для комплексного оздоровлення, а й омолодження усього організму, зокрема шкіри. Якщо його вживати постійно у необхідному дозуванні і якісний, то зникають зморшки, збільшується кількість енергії, покращується самопочуття.

Крім цього, колаген відновлює порушення діяльності клітин печінки при гострій хронічній інтоксикаціі, зволожує, живить шкіру, надає їй здорового рівномірного кольору. Є профілактикою захворювань серцево-судинної системи, укріплює імунну систему. Покращує колір волосся, надає йому блиску, укріплює нігті. Незамінний при усіх захворюваннях опорно - рухового апарату, укріпляє його, відновлює сіновіальну рідину. Необхідний для вживання при артритах, артрозах, остеопорозах, при болях у руках, ногах, при підвищених фізичних навантаженнях, особливо спортсменам.

Вживати колаген рекомендується постійно протягом життя, починаючи з 20-25 років.

Чому варто обирати пептид колагену? Колаген - дуже міцний білок, закручений потрійною спіраллю у природі, тому кишківником практично не всмоктується. Внаслідок вилучення його зі шкіри морської риби шляхом гідролізу – утворюються пептиди – дрібні фрагменти, найідеальніші для засвоєння людським організмом і в подальшому для утворення власного колагену.

Колаген Ikiru http://fitozdorov.net/p176244474-kollagen-yaponiya-rybij.html вважається одним з найякісніших, які представлені на сучасному ринку оздоровчої продукції. Це є пептид колагену морського походження з поліфенолами з батату (Kenko Cha) без ГМО . Колаген Ikiru характеризується відновлюючою, регенеруючою дією. Він є потужним антиоксидантом, омолоджує шкіру, а також сприяє позбавленню усіх її наявних дефектів (рубці, пігментні плями, зморшки). Уже через 2-3 місяці з початку регулярного прийому колагену помітно гладшає шкіра, стає пружнішою, з’являється більше енергії. Починаючи з 3-4 місяця прийому починається відновлення хрящової і кісткової тканин. Для найкращого досягнення оздоровчого ефекту рекомендовано вживати колагену від дев’яти місяців, хоча ефект помітний вже з перших 4-8 тижнів застосування.

Результат після 8 тижнів застосування пептиду колагену:

Колаген Ікірі – у вигляді порошку, як і усі найпопулярніші у світі препарати колагену, що робить можливим його виготовлення без будь-яких хімічних добавок. А екологічно чиста і надзвичайно ефективна витяжка з батату (Kenko Cha) дозволяє його наситити поліфенолами для максимальної користі для нашого організму.

Звертайтесь у Fitozdorov – завжди отримаєте найповнішу інформацію про цей препарат, спосіб замовлення та рекомендації щодо вживання http://fitozdorov.net/contacts

Предыдущие статьи